Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Желания
Добавьте товары в желания
График работы:

Ежедневно: 10:00–20:00

0
Мой заказ

INGCO

Сортировка:
по популярности сначала дешевле по названию
Отображение:

Компанія INGCO — приклад вдалого поєднання якості й ціни в області інструменту. Бренд протягом 15 років займає одну з провідних позицій у світі серед виробників електро- і ручного інструменту за кількістю власних патентів та прес-форм.

Раніше компанія виробляла інструмент для компаній Bosch та Makita і досягла високої якості продукції, що випускається. Але у 2006 році було прийнято рішення про створення власного бренду INGCO — INnovation and Global COoperation (ІНновації та Глобальна КОоперація). В результаті продукція INGCO стала яскравим прикладом того, що продукція суто китайського виробництва може бути якісною.

Виготовляється весь інструмент на сучасному заводі, контроль якості відбувається на всіх етапах виробництва шляхом обов'язкового тестування виробів з кожної виробленої партії. Тестування проводиться в окремій лабораторії з високим рівнем автоматизації, що знижує роль людського фактору.

Мета компанії — доступність для кінцевого споживача професійних і якісних інструментів. Керівництво фірми впевнене, що провідний світовий бренд може бути не тільки економічним, але і зручним.

Для професіоналів і любителів випускається інструмент у двох різних лінійках:

STANDART — призначена для побутового та напівпрофесійного застосування з підвищеним ресурсом.

INDUSTRIAL — лінія професійного інструменту для щоденного використання з підвищеним ресурсом.

Інструмент швидко завоював популярність в країнах Азії, Африки й Латинської Америки та продовжує успішну експансію на Європейському ринку. На сьогодні у компанія має 180 представництв по всій земній кулі.

Развернуть
Наверх

Этот веб-сайт использует файлы cookie. Нажмите на кнопку «Согласиться», чтобы дать согласие на их использование. Подробнее Пользовательское соглашение.